Kaman'dan Mehmetçiğe Ceviz Dolusu Destek

Kaman'dan Mehmetçiğe Ceviz Dolusu Destek , Güncel

Kaman Belediyesi öncülüğünde başlatılan Mehmetçiğe Ceviz Dolusu Destek projesi kapsamında gönderilen cevizler askerlerimize iletildi.
Kaman Belediye Meclis Üyesimiz Ümit Ayas, belediye personelimiz Mustafa Eralp ve Kaman esnaflarından Tacettin Yavuz tarafından Şanlıurfa ve civarında bulunan Ceylanpınar İlçe Karakolu, Ceylanpınar Tatvan Birlik Tugayı, Tıraştepe Fırtına Obüs Tank Taburu, Gümüşsu Toplanma Merkezi, Arnıçtepe Sınır Karakol Komutanlığı Harekat Merkezi, Ateş Amet 2. Hudut Bölüğü, Yıldıran Sınır Karakol Komutanlığı, Boztepe Sınır Karakol Komutanlığı, Akçakale İlçe Jandarma Komutanlığı, Akçakale Tugay Komutanlığı, MİT Görevlileri ve Bayraktepe de görevli nöbetçi askerlerimize teslim edildi.
Belediye Meclis Üyesimiz Ümit AYAS askerlerin morallerinin yüksek olduğunu ve Kaman'dan gönderilen bu hediyeler için Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak ve Kaman halkına teşekkür etkilerini söyledi.
Bu proje için yaklaşık 2 bin kilometre yol gittiklerini, Cevizleri teslim etmek için için bizlere yardımları dokunan Ceylanpınar önceki Belediye Başkanı Mehmet Sait Atilla, onun yanında çalışan Kaman çarşı esnaflarımızdan Sinan Sainkaplan'ın oğlu Alperen Sainkaplan ile yine Kaman çarşı esnaflarımızdan Tacettin Yavuz'un oğlu uzman çavuş Halit Yavuz'a girişim ve destekleri için teşekkür ederiz. Bölgeye hakim olan MİT mensupları ile tüm alana tek tek dağıtım yaptık. Herkesin hoşuna giden bir proje oldu. Projeye katkısı olan herkese teşekkür ederiz...